25 kjente personer født i Oksens år

En liste over kjendiser født i det oksekrydlige året

Kjendiser født i året for oksen

Kreditt: Instagram @lalalalisa_m, @tyrabanks & @brunomars

For ikke lenge siden ringte vi i det nye året med en fornyet følelse av håp og mål. Spol frem til i dag, og flere feiringer er godt på vei når vi gir oss for å feire lykkebringende året for oksen .



Oksen er den andre av 12 dyrekretsdyr, og ifølge kinesisk kultur er mennesker født i Oksens år ofte ærlige og alvorlige. De er også relativt lavmælte og viser ofte egenskaper av flid og utholdenhet.

I 2021 starter Okseåret fra 12. februar og vil vare til 30. januar. Hvert stjernetegn opptrer hvert 12. år. De siste fødselsårene til Ox-tegnet er: 1941, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Fortsett å rusle for å finne ut hvilke kjendiser som er født i Oksens år.

hvor mye veier en seddel
25 kjente personer født i året for Ox Rosé-skikken

Fødselsdato: 11. februar 1997

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av ROSÉ (@roses_are_rosie)

Lisa Manoban skikk

Fødselsdato: 27. mars 1997

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av LISA (@lalalalisa_m)

Lana Condor skikk

Fødselsdato: 11. mai 1997

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av @lanacondor

KJ Hva er skikk

Fødselsdato: 17. juni 1997

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av KJ Apa (@kjapa)

Kylie Jenner skikk

Fødselsdato: 10. august 1997

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Kylie (@kyliejenner)

Josephine Langford skikk

Fødselsdato: 18. august 1997

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Josephine Langford (@josephinelangford)

Cristiano Ronaldo skikk

Fødselsdato: 5. februar 1985

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Keira Knightley skikk

Fødselsdato: 26. mars 1985

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Keira Knightley ⌵ (@keiraknightleyofficialpage)

Gal Gadot skikk

Fødselsdato: 30. april 1985

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Gal Gadot (@gal_gadot)

diameter på en 2 liters brusflaske
Lana Del Rey skikk

Fødselsdato: 21. juni 1985

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Lana Del Rey (@lanadelrey)

Ashley Tisdale skikk

Fødselsdato: 2. juli 1985

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Ashley Tisdale (@ashleytisdale)

Chace Crawford skikk

Fødselsdato: 18. juli 1985

hvor lenge vil cantaloupe holde seg i kjøleskapet
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Chace Crawford (@chacecrawford)

Anna Kendrick skikk

Fødselsdato: 9. august 1985

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Anna Kendrick (@ annakendrick47)

Bruno Mars skikk

Fødselsdato: 8. oktober 1985

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Bruno Mars (@brunomars)

Marina Diamandis skikk

Fødselsdato: 10. oktober 1985

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Marina (@marinadiamandis)

Troian Bellisario skikk

Fødselsdato: 28. oktober 1985

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Troian Bellisario (@sleepinthegardn)

Jeffree Star skikk

Fødselsdato: 15. november 1985

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Jeffree Star (@jeffreestar)

Heidi Klum skikk

Fødselsdato: 1. juni 1973

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Heidi Klum (@heidiklum)

Neil Patrick Harris skikk

Fødselsdato: 15. juni 1973

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Neil Patrick Harris (@nph)

Kristin Wiig skikk

Fødselsdato: 22. august 1973

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av We Love Kristen Wiig (@kristenwiigs)

Tyra Banks skikk

Fødselsdato: 4. desember 1973

som er storslått basert på
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Tyra Banks (@tyrabanks)

Prinsesse Diana skikk

Fødselsdato: 1. juli 1961

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Lady Diana, Princess of Wales (@ lady.diana._)

Barack Obama skikk

Fødselsdato: 4. august 1961

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Barack Obama (@barackobama)

Billy Ray Cyrus skikk

Fødselsdato: 25. august 1961

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Billy Ray Cyrus (@billyraycyrus)

Meryl Streep tilpasset

Fødselsdato: 22. juni 1949

Denne artikkelen ble først publisert i Harper’s Bazaar .

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Meryl Streep (@merylstreep)