En fantastisk Swan Lake-inspirert stilfilm for å inspirere bryllupsportrettene dine

Hvis du er like begeistret av den ikoniske Swan Lake-balletten som vi er, vil du hente inspirasjon fra denne fortryllende brudespillet som definitivt er pointe.

vis skjulte tegn i Google Docs

Tegnet på romantikken og glamouren til Svanesjøen, denne vakkert utformede inspirasjonsspillet satt sammen av stylistene til Giant Invitations kretser rundt et konsept av en brud (modellen er en trent ballerina!) som blomstrer på bryllupsdagen. Kledd i vakre couturekjoler, overgår hun fra en svart fjærkjole til en spektakulær plommet ballkjole, mens hun er kledd i håndlagde bejeweledkroner og pyntet med fine smykker. Liberalt drysset med fjær, silke, tyll, gull, perler, diamanter og krystaller, er overflod av alt balansert med en palett av nøytrale fargetoner for et moderne, sofistikert preg. Antikke franske påvirkninger flettet sammen med organiske blomsteroppsatser som utstråler vill skjønnhet, dekadente søtsaker og en gullbørstet bryllupskake inspirert av fjær - den er gjennomsyret av all den fortryllende fortryllelsen og den ubestridelige romantiske luften til Tsjaikovskijs berømte ballett. Fotografi / kunstretning: Sephory Photography (http://sephoryphotography.com.au @sephoryphotography) Kjoler: Alin Le ’Kal (https://alinlekal.com/ @alinlekal)
Sko: Sophia Webster (https://sophiawebster.com @sophiawebster)
Kroner: Viktoria Novak (https://viktorianovak.com.au @viktorianovak)
Invitasjoner: Smykke invitasjoner (https://adorninvitations.co.uk @adorninvitations
Blomster: Chloe Lashay Floristry (https://www.chloelashay.com/ @chloelashayfloristry)
Smykker: Temelli Jewellery (http://www.tj.net.au/ @temellijewellery)
Hudpleie: LAZY (https://luiere.com @luiereau)
Sminke: Suzy Sela (http://www.suzysela.com/ @suzyselamakeup)
Hår: Coco Mane (http://www.cocomane.com.au/ @coco_mane)
Kake: Mary Eats Cake (https://www.maryeatscake.com.au/ @maryeatscake)
Ballerina / modell: Darcie Keil (@darcishka)
Sted: Anton Venoir Interiors